Příslušenství k zálohovacím systémům

20 Kč
14 382 298 Kč
 
FILTR PODLE PARAMETRŮ
Značky
Typ příslušenství
Záruka (let)

Příslušenství k zálohovacím systémům

icoNejprodávanější 
1. QNAP PWR-PSU-700W-FS01 napájecí zdroj 700W QNAP PWR-PSU-700W-FS01 napájecí zdroj 700W

Napájecí zdroj 700W</br> Pro modely: ES2486dc

9 173 Kč bez DPH
11 099 Kč s DPH
2. QNAP twinax DAC kabel SFP28 1.5m QNAP twinax DAC kabel SFP28 1.5m

Twinax DAC kabel SFP28 1.5m Kabel navržený pro NAS modely s integrovaným 25 GbE SFP28…

1 870 Kč bez DPH
2 262 Kč s DPH
3. QNAP optický modul 25GbE, SFP28, LC-LC QNAP optický modul 25GbE, SFP28, LC-LC

Optický modul 25GbE, SFP28, LC-LC</br> Modul navržený pro NAS modely s integrovaným 25…

3 156 Kč bez DPH
3 818 Kč s DPH
1 2 3 4 5 ... 9 ... 13 ... 17
 
 
Kód: 481469
Synology ventilátor FAN 120*25_5

Synology ventilátor FAN 120*25_5</br> Pro modely: DVA3221, DS1821+

403 Kč bez DPH
487 Kč s DPH
 
Kód: 974001
HPE StoreFabric SN6620C 32Gb 48-port 32Gb SFP+ Fibre Channel Switch

HPE StoreFabric SN6620C 32Gb 48-port 32Gb SFP+ Fibre Channel Switch

462 018 Kč bez DPH
559 041 Kč s DPH
 
Kód: 974000
HPE StoreFabric SN6620C 32Gb 24-port 32Gb SFP+ Fibre Channel Switch

HPE StoreFabric SN6620C 32Gb 24-port 32Gb SFP+ Fibre Channel Switch

211 107 Kč bez DPH
255 439 Kč s DPH
 
Kód: 973999
HPE StoreFabric SN6620C 48/24 32Gb Fibre Channel Switch

HPE StoreFabric SN6620C 48/24 32Gb Fibre Channel Switch

172 791 Kč bez DPH
209 077 Kč s DPH
 
Kód: 973998
HPE StoreFabric C-series 32 Gb Fibre Channel LW SFP+ Transceiver

HPE StoreFabric C-series 32 Gb Fibre Channel LW SFP+ Transceiver

196 935 Kč bez DPH
238 291 Kč s DPH
 
Kód: 973997
HPE C-series 32 Gb Fibre Channel Short Wave SFP+ Transceiver

HPE C-series 32 Gb Fibre Channel Short Wave SFP+ Transceiver

15 022 Kč bez DPH
18 176 Kč s DPH
 
Kód: 973996
HPE StoreFabric SN6610C 32Gb 24-port 16Gb Short Wave SFP+ Fibre Channel Enterprise Switch

HPE StoreFabric SN6610C 32Gb 24-port 16Gb Short Wave SFP+ Fibre Channel Enterprise Switch

183 943 Kč bez DPH
222 571 Kč s DPH
 
Kód: 973995
HPE StoreFabric SN6610C 32Gb 8-port 32Gb Short Wave SFP+ Fibre Channel Switch

HPE StoreFabric SN6610C 32Gb 8-port 32Gb Short Wave SFP+ Fibre Channel Switch

93 795 Kč bez DPH
113 491 Kč s DPH
 
Kód: 973994
HPE StoreFabric SN6610C 32Gb 8-port 16Gb Short Wave SFP+ Fibre Channel Switch

HPE StoreFabric SN6610C 32Gb 8-port 16Gb Short Wave SFP+ Fibre Channel Switch

60 784 Kč bez DPH
73 548 Kč s DPH
 
Kód: 973993
HPE StoreFabric SN6010C 16Gb 12port SFP+ Fibre Channel Switch (12xC8S72A 16Gb Short Wave SFP+ installed)

HPE StoreFabric SN6010C 16Gb 12port SFP+ Fibre Channel Switch (12xC8S72A 16Gb Short Wave SFP+…

73 621 Kč bez DPH
89 081 Kč s DPH
 
Kód: 973992
HPE SN2010M 25GbE 18SFP28 4QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow Switch

HPE SN2010M 25GbE 18SFP28 4QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow Switch

239 795 Kč bez DPH
290 151 Kč s DPH
 
Kód: 973991
HPE SN2010M 25GbE 18SFP28 4QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow Switch

HPE SN2010M 25GbE 18SFP28 4QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow Switch

239 795 Kč bez DPH
290 151 Kč s DPH
 
Kód: 973990
HPE  SN2010M 25GbE 18SFP28 4QSFP28 Connector to Power Airflow

HPE  SN2010M 25GbE 18SFP28 4QSFP28 Connector to Power Airflow

239 795 Kč bez DPH
290 151 Kč s DPH
 
Kód: 973989
HPE  SN2010M 25GbE 18SFP28 4QSFP28 Power to Connector Airflow

HPE  SN2010M 25GbE 18SFP28 4QSFP28 Power to Connector Airflow

239 795 Kč bez DPH
290 151 Kč s DPH
 
Kód: 973988
HPE  SN2010M 25GbE 18SFP28 4QSFP28 Switch

HPE  SN2010M 25GbE 18SFP28 4QSFP28 Switch

239 795 Kč bez DPH
290 151 Kč s DPH
 
Kód: 973987
HPE  SN2700M 100GbE 16QSFP28 Switch

HPE  SN2700M 100GbE 16QSFP28 Switch

256 567 Kč bez DPH
310 446 Kč s DPH
 
Kód: 973986
HPE SN2745M 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow DC Switch

HPE SN2745M 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow DC Switch

624 153 Kč bez DPH
755 224 Kč s DPH
 
Kód: 973985
HPE SN2745M 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow Switch

HPE SN2745M 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow Switch

576 127 Kč bez DPH
697 113 Kč s DPH
 
Kód: 973984
HPE SN2700M 100GbE 32QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow DC Switch

HPE SN2700M 100GbE 32QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow DC Switch

624 153 Kč bez DPH
755 224 Kč s DPH
 
Kód: 973983
HPE SN2700M 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow DC Switch

HPE SN2700M 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow DC Switch

624 153 Kč bez DPH
755 224 Kč s DPH
 
Kód: 973982
HPE  SN2700M 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow

HPE  SN2700M 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow

576 229 Kč bez DPH
697 237 Kč s DPH
 
Kód: 973981
HPE  SN2700M 100GbE 32QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow

HPE  SN2700M 100GbE 32QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow

576 229 Kč bez DPH
697 237 Kč s DPH
 
Kód: 973980
HPE SN2700M 100GbE 32QSFP28 Connector to Power Airflow TAA compliant

HPE SN2700M 100GbE 32QSFP28 Connector to Power Airflow TAA compliant

576 229 Kč bez DPH
697 237 Kč s DPH
 
Kód: 973979
HPE  SN2700M 100GbE 32QSFP28 Switch

HPE  SN2700M 100GbE 32QSFP28 Switch

342 500 Kč bez DPH
414 424 Kč s DPH
 
 
1 2 3 4 5 ... 9 ... 13 ... 17
 
 
 
 
Společnost Print Partners žádá souhlas s používáním souborů cookie pro účely výkonu, sociálních médií a reklamy.
Podrobnější informace o souborech cookie a zpracování osobních údajů najdete v našich Podmínkách ochrany osobních dat a používání souborů cookies.