Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

98 Kč
1 155 654 Kč
 
FILTR PODLE PARAMETRŮ
Značky
Typ příslušenství

Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

icoNejprodávanější 
1. Cisco MGBLX1, SFP Transceiver, GbE LX, SMF, 10km Cisco MGBLX1, SFP Transceiver, GbE LX, SMF, 10km

Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver, 10km, 1000BASE-LX, SMF, Duplex LC

3 175 Kč bez DPH
3 841 Kč s DPH
2. Cisco Aironet Power Injector AIR-PWRINJ5= Cisco Aironet Power Injector AIR-PWRINJ5=

Cisco Aironet Power Injector - Napáječ - AC 100-240 V - 15.4 Watt - pro Aironet 1602e…

1 184 Kč bez DPH
1 432 Kč s DPH
3. Cisco C2960X-STACK FlexStack-Plus - síťový stohovací modul Cisco C2960X-STACK FlexStack-Plus - síťový stohovací modul

C2960X-STACK FlexStack-Plus - síťový stohovací modul

20 674 Kč bez DPH
25 015 Kč s DPH
1 2 3 4 ... 7 ... 12 ... 18 ... 23
 
 
Kód: 703442
HPE 5500 150WDC Power Supply JD366BR Renew

HPE 5500 150WDC Power Supply JD366BR Renew

5 355 Kč bez DPH
6 479 Kč s DPH
 
Kód: 460211
HPE 5500 150WDC HP RENEW Power Supply JD366AR

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

5 578 Kč bez DPH
6 749 Kč s DPH
 
Kód: 311894
Zyxel DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

2 119 Kč bez DPH
2 564 Kč s DPH
 
Kód: 311891
Zyxel iCard 4-year Gold Security Licence Pack for ATP800

Typ příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům

98 380 Kč bez DPH
119 039 Kč s DPH
 
Kód: 311890
Zyxel iCard 4-year Gold Security Licence Pack for ATP700

Typ příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům

51 533 Kč bez DPH
62 354 Kč s DPH
 
Kód: 311889
Zyxel iCard 4-year Gold Security Licence Pack for ATP500

Typ příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům

29 566 Kč bez DPH
35 774 Kč s DPH
 
Kód: 311888
Zyxel iCard 4-year Gold Security Licence Pack for ATP200

Typ příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům

25 307 Kč bez DPH
30 621 Kč s DPH
 
Kód: 311887
Zyxel iCard 4-year Gold Security Licence Pack for ATP100 / ATP100W

Typ příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům

17 393 Kč bez DPH
21 045 Kč s DPH
 
Kód: 385457
D-Link DXS-3610-54T-SE-LIC Enhanced licence

Typ příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům

24 766 Kč bez DPH
29 966 Kč s DPH
 
Kód: 311882
Skladem 2 ks
Zyxel Power supply adapter 12V / 2.5A, napájecí zdroj

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

248 Kč bez DPH
300 Kč s DPH
 
Kód: 839829
Cisco Console Cable 6ft - RJ45 - DB9F

Cisco konzolový kabel

1 806 Kč bez DPH
2 185 Kč s DPH
 
Kód: 839728
Cisco STACK-T1-50CM

Cisco STACK-T1-50CM

1 506 Kč bez DPH
1 822 Kč s DPH
 
Kód: 839621
Skladem 19 ks
Cisco Aironet Power Injector AIR-PWRINJ6

AIR-PWRINJ6

1 362 Kč bez DPH
1 648 Kč s DPH
 
Kód: 839614
Cisco SFP-10G-ZR-S=, SFP+ transceiver, 10GbE ZR, SMF, 80km

SFP+ transceiver, 10GbE ZR, SMF, 80km

163 874 Kč bez DPH
198 287 Kč s DPH
 
Kód: 839611
Cisco SFP-10G-ZR=, SFP+ transceiver, 10GbE ZR, SMF, 80km

SFP+ transceiver, 10GbE ZR, SMF, 80km

240 548 Kč bez DPH
291 063 Kč s DPH
 
Kód: 839610
Cisco C2960X-HYBRID FlexStack-Extended Hybrid - síťový hybridní stohovací modul

C2960X-HYBRID - síťový hybridní stohovací modul

20 674 Kč bez DPH
25 015 Kč s DPH
 
Kód: 839609
Cisco C2960X-FIBER FlexStack-Extended - síťový optický stohovací modul

C2960X-FIBER - síťový optický stohovací modul

20 674 Kč bez DPH
25 015 Kč s DPH
 
Kód: 839606
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 2,5m

SFP+ Copper Twinax Cable 2,5m

1 506 Kč bez DPH
1 822 Kč s DPH
 
Kód: 839604
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 1,5m

SFP+ Copper Twinax Cable 1,5m

1 506 Kč bez DPH
1 822 Kč s DPH
 
Kód: 839602
Cisco SFP+ Optical active DAC Cable 10m

SFP+ Optický aktivní DAC kabel 10m

3 911 Kč bez DPH
4 732 Kč s DPH
 
Kód: 839600
Cisco SFP+ Optical active DAC Cable 7m

SFP+ Optický aktivní DAC kabel 7m

3 911 Kč bez DPH
4 732 Kč s DPH
 
Kód: 839598
Cisco SFP+ Optical active DAC Cable 5m

SFP+ Optický aktivní DAC kabel 5m

3 911 Kč bez DPH
4 732 Kč s DPH
 
Kód: 839596
Cisco SFP+ Optical active DAC Cable 3m

SFP+ Optický aktivní DAC kabel, 3m

3 159 Kč bez DPH
3 822 Kč s DPH
 
Kód: 839594
Cisco SFP+ Optical active DAC Cable 2m

SFP+ Optický aktivní DAC kabel 2m

3 159 Kč bez DPH
3 822 Kč s DPH
 
 
1 2 3 4 ... 7 ... 12 ... 18 ... 23
 
 
 
 
Společnost Print Partners žádá souhlas s používáním souborů cookie pro účely výkonu, sociálních médií a reklamy.
Podrobnější informace o souborech cookie a zpracování osobních údajů najdete v našich Podmínkách ochrany osobních dat a používání souborů cookies.