Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

97 Kč
1 138 370 Kč
 
FILTR PODLE PARAMETRŮ
Značky
Typ příslušenství

Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

icoNejprodávanější 
1. QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-LR4 Lite,SM,2km,(4x10G CWDM DFB, 4x10G PIN), 3,3V,3,5W, LC Duplex, HP komp., 0 - 70°C QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-LR4 Lite,SM,2km,(4x10G CWDM DFB, 4x10G PIN), 3,3V,3,5W, LC Duplex, HP komp., 0 - 70°C

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

6 421 Kč bez DPH
7 769 Kč s DPH
2. HPE X240 QSFP28 4xSFP28 5m DAC Cable HPE X240 QSFP28 4xSFP28 5m DAC Cable

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

13 829 Kč bez DPH
16 733 Kč s DPH
3. HPE X240 QSFP28 4xSFP28 5m DAC Cable Renew HPE X240 QSFP28 4xSFP28 5m DAC Cable Renew

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

7 719 Kč bez DPH
9 340 Kč s DPH
1 2 3 4 ... 7 ... 13 ... 18 ... 24
 
 
Kód: 703443
HPE X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm Transceiver RENEW

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

35 932 Kč bez DPH
43 477 Kč s DPH
 
Kód: 703212
HPE X120 1G SFP RJ45 T Transceiver JD089B RENEW

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly

2 381 Kč bez DPH
2 881 Kč s DPH
 
Kód: 385467
D-Link DXS-3610-54S-SE-LIC Enhanced licence

Typ příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům

24 444 Kč bez DPH
29 577 Kč s DPH
 
Kód: 703442
HPE 5500 150WDC Power Supply JD366BR Renew

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

5 286 Kč bez DPH
6 395 Kč s DPH
 
Kód: 460211
HPE 5500 150WDC HP RENEW Power Supply JD366AR

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

5 507 Kč bez DPH
6 663 Kč s DPH
 
Kód: 311894
Zyxel DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

2 146 Kč bez DPH
2 596 Kč s DPH
 
Kód: 311891
Zyxel iCard 4-year Gold Security Licence Pack for ATP800

Typ příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům

97 102 Kč bez DPH
117 493 Kč s DPH
 
Kód: 311890
Zyxel iCard 4-year Gold Security Licence Pack for ATP700

Typ příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům

50 863 Kč bez DPH
61 544 Kč s DPH
 
Kód: 311889
Zyxel iCard 4-year Gold Security Licence Pack for ATP500

Typ příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům

29 181 Kč bez DPH
35 309 Kč s DPH
 
Kód: 311888
Zyxel iCard 4-year Gold Security Licence Pack for ATP200

Typ příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům

24 978 Kč bez DPH
30 223 Kč s DPH
 
Kód: 311887
Zyxel iCard 4-year Gold Security Licence Pack for ATP100 / ATP100W

Typ příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům

17 167 Kč bez DPH
20 772 Kč s DPH
 
Kód: 385457
D-Link DXS-3610-54T-SE-LIC Enhanced licence

Typ příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům

24 444 Kč bez DPH
29 577 Kč s DPH
 
Kód: 311882
Skladem 1 ks
Zyxel Power supply adapter 12V / 2.5A, napájecí zdroj

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

245 Kč bez DPH
296 Kč s DPH
 
Kód: 839829
Cisco Console Cable 6ft - RJ45 - DB9F

Cisco konzolový kabel

1 790 Kč bez DPH
2 165 Kč s DPH
 
Kód: 839728
Cisco STACK-T1-50CM

Cisco STACK-T1-50CM

1 492 Kč bez DPH
1 805 Kč s DPH
 
Kód: 839621
Cisco Aironet Power Injector AIR-PWRINJ6

AIR-PWRINJ6

1 350 Kč bez DPH
1 633 Kč s DPH
 
Kód: 839614
Cisco SFP-10G-ZR-S=, SFP+ transceiver, 10GbE ZR, SMF, 80km

SFP+ transceiver, 10GbE ZR, SMF, 80km

162 367 Kč bez DPH
196 463 Kč s DPH
 
Kód: 839611
Cisco SFP-10G-ZR=, SFP+ transceiver, 10GbE ZR, SMF, 80km

SFP+ transceiver, 10GbE ZR, SMF, 80km

238 334 Kč bez DPH
288 384 Kč s DPH
 
Kód: 839610
Cisco C2960X-HYBRID FlexStack-Extended Hybrid - síťový hybridní stohovací modul

C2960X-HYBRID - síťový hybridní stohovací modul

20 483 Kč bez DPH
24 784 Kč s DPH
 
Kód: 839609
Cisco C2960X-FIBER FlexStack-Extended - síťový optický stohovací modul

C2960X-FIBER - síťový optický stohovací modul

20 483 Kč bez DPH
24 784 Kč s DPH
 
Kód: 839606
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 2,5m

SFP+ Copper Twinax Cable 2,5m

1 492 Kč bez DPH
1 805 Kč s DPH
 
Kód: 839604
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 1,5m

SFP+ Copper Twinax Cable 1,5m

1 492 Kč bez DPH
1 805 Kč s DPH
 
Kód: 839602
Cisco SFP+ Optical active DAC Cable 10m

SFP+ Optický aktivní DAC kabel 10m

3 875 Kč bez DPH
4 688 Kč s DPH
 
Kód: 839600
Cisco SFP+ Optical active DAC Cable 7m

SFP+ Optický aktivní DAC kabel 7m

3 875 Kč bez DPH
4 688 Kč s DPH
 
 
1 2 3 4 ... 7 ... 13 ... 18 ... 24
 
 
 
 
Společnost Print Partners žádá souhlas s používáním souborů cookie pro účely výkonu, sociálních médií a reklamy.
Podrobnější informace o souborech cookie a zpracování osobních údajů najdete v našich Podmínkách ochrany osobních dat a používání souborů cookies.