Ostatní příslušenství k serverům

FILTR PODLE PARAMETRŮ
Značky
Typ příslušenství
Pro koho je licence určena
Způsob licencování
Perioda placení
Typ licence
Jazyk
Software Assurance
Specifikace zálohovacího systému
Připojitelnost zálohovacího systému
Provedení skříně

Ostatní příslušenství k serverům

icoNejprodávanější 
1. HPE ML350 Gen10 Redundant Fan Cage Kit with 4 Fan Modules (required for 2CPU/P816i-a/2cages+MBay/M.2/NVMe/GPU) HPE ML350 Gen10 Redundant Fan Cage Kit with 4 Fan Modules (required for 2CPU/P816i-a/2cages+MBay/M.2/NVMe/GPU)

Typ příslušenství:Sady nástrojů

2 129 Kč bez DPH
2 576,00 Kč s DPH
2. SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC duplex, DMI , HP kompatibilní SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC duplex, DMI , HP kompatibilní

Typ příslušenství:Transcievery

537 Kč bez DPH
649,00 Kč s DPH
3. HP BladeSystem c-Class 10Gb Long Range Small Form-Factor Pluggable Option 455886RRENEW-B21 HP BladeSystem c-Class 10Gb Long Range Small Form-Factor Pluggable Option 455886RRENEW-B21

HP BladeSystem c-Class 10Gb Long Range Small Form-Factor Pluggable Option 455886RRENEW

7 195 Kč bez DPH
8 706,00 Kč s DPH
1 2 3 4 ... 50 ... 99 ... 148 ... 197
 
 
Kód: 4046440
FUJITSU Zdroj Power Supply Module 800W titanium (hot plug) - TX2xxx RX2xxx

Typ příslušenství:Zdroje

9 686 Kč bez DPH
11 720,00 Kč s DPH
 
Kód: 1419442
HPE DL180 Gen10 LFF NVMe Enable Kit

Typ příslušenství:Ostatní

5 813 Kč bez DPH
7 033,00 Kč s DPH
 
Kód: 1419441
HPE DL180 Gen10 4to8LFF Upgrade Kit

Typ příslušenství:Ostatní

3 221 Kč bez DPH
3 897,00 Kč s DPH
 
Kód: 1419440
HPE DL180 Gen10 SFF NVMe ODD Enable Kit

Typ příslušenství:Ostatní

6 442 Kč bez DPH
7 794,00 Kč s DPH
 
Kód: 1419439
HPE DL180 Gen10 Redundant Fan Kit (This kit contains one additional fan)

Typ příslušenství:Ostatní

1 057 Kč bez DPH
1 279,00 Kč s DPH
 
Kód: 1419438
HPE DL180 G10 CPU2 x16/x8 GPU Enb Kit

Typ příslušenství:Ostatní

2 793 Kč bez DPH
3 379,00 Kč s DPH
 
Kód: 1419437
HPE DL360 Gen9 Hood Intrusion Switch Kit

Typ příslušenství:Ostatní

1 016 Kč bez DPH
1 229,00 Kč s DPH
 
Kód: 1419436
HPE DL160/120 Gen10 Slim SSD Enable Kit

Typ příslušenství:Ostatní

733 Kč bez DPH
886,00 Kč s DPH
 
Kód: 1419435
HPE DL160 Gen10 2SFF NVMe Enablement Kit

Typ příslušenství:Ostatní

2 996 Kč bez DPH
3 625,00 Kč s DPH
 
Kód: 1419434
HPE DL160 Gen10 2SFF SAS/SATA Enable Kit

Typ příslušenství:Ostatní

2 140 Kč bez DPH
2 589,00 Kč s DPH
 
Kód: 970957
VMw vSAN Adv 1P 5yr E-LTU

Specifikace zálohovacího systému:NAS; Typ příslušenství:Ostatní; Provedení skříně:Do rozvaděče;…

170 957 Kč bez DPH
206 858,00 Kč s DPH
 
Kód: 970956
VMw vSAN Adv 1P 3yr E-LTU

Specifikace zálohovacího systému:NAS; Typ příslušenství:Ostatní; Provedení skříně:Do rozvaděče;…

137 602 Kč bez DPH
166 498,00 Kč s DPH
 
Kód: 970955
VMw vSAN Adv 1P 1yr E-LTU

Specifikace zálohovacího systému:NAS; Typ příslušenství:Ostatní; Provedení skříně:Do rozvaděče;…

103 091 Kč bez DPH
124 739,00 Kč s DPH
 
Kód: 970222
HPE VMware vSAN 1 Processor 3yr E-LTU

Pro koho je licence určena:Komerční; Typ příslušenství:Ostatní; Jazyk:Anglický; Způsob licencování…

79 680 Kč bez DPH
96 412,00 Kč s DPH
 
Kód: 788542
VMware vSphere Enterprise Plus Acceleration Kit for 6 Processors 5yr E-LTU

Pro koho je licence určena:Komerční; Typ příslušenství:Ostatní; Jazyk:Anglický; Způsob licencování…

1 085 886 Kč bez DPH
1 313 922,00 Kč s DPH
 
Kód: 788541
VMware vSphere Enterprise Plus Acceleration Kit for 6 Processors 3yr E-LTU

Pro koho je licence určena:Komerční; Typ příslušenství:Ostatní; Jazyk:Anglický; Způsob licencování…

859 610 Kč bez DPH
1 040 128,00 Kč s DPH
 
Kód: 788540
VMware vSphere Enterprise Plus Acceleration Kit for 6 Processors 1yr E-LTU

Pro koho je licence určena:Komerční; Typ příslušenství:Ostatní; Jazyk:Anglický; Způsob licencování…

625 621 Kč bez DPH
757 001,00 Kč s DPH
 
Kód: 788539
VMware vSphere Standard Acceleration Kit for 6 Processors 5yr E-LTU

Pro koho je licence určena:Komerční; Typ příslušenství:Ostatní; Jazyk:Anglický; Způsob licencování…

491 613 Kč bez DPH
594 851,00 Kč s DPH
 
Kód: 788538
VMware vSphere Standard Acceleration Kit for 6 Processors 3yr E-LTU

Pro koho je licence určena:Komerční; Typ příslušenství:Ostatní; Jazyk:Anglický; Způsob licencování…

391 630 Kč bez DPH
473 872,00 Kč s DPH
 
Kód: 765211
VMware vSphere Standard Acceleration Kit for 6 Processors 1yr E-LTU

Pro koho je licence určena:Komerční; Typ příslušenství:Ostatní; Jazyk:Anglický; Způsob licencování…

288 217 Kč bez DPH
348 742,00 Kč s DPH
 
Kód: 1416606
VMw vRealize Ops Adv /CPU 5yr LTU

Typ příslušenství:Ostatní

132 810 Kč bez DPH
160 699,00 Kč s DPH
 
Kód: 1416605
VMw vRealize Ops Adv /CPU 3yr LTU

Typ příslušenství:Ostatní

106 892 Kč bez DPH
129 339,00 Kč s DPH
 
Kód: 1416604
VMw vRealize Ops Adv /CPU 1yr LTU

Typ příslušenství:Ostatní

80 129 Kč bez DPH
96 956,00 Kč s DPH
 
Kód: 1416603
VMw vRealize Ops Std /CPU 5yr LTU

Typ příslušenství:Ostatní

59 909 Kč bez DPH
72 489,00 Kč s DPH
 
 
1 2 3 4 ... 50 ... 99 ... 148 ... 197
 
 
 
 
Jednoduchost - rychlost - komunikace - naprostá spokojenost.
7. 7. 2021
Skvělá několikaletá zkušenost. Mohu jen doporučit.
15. 6. 2021
Dlouholetá a výborná spolupráce. Mohu jen doporučit.
25. 1. 2021
Společnost Print Partners žádá souhlas s používáním souborů cookie pro účely výkonu, sociálních médií a reklamy.
Podrobnější informace o souborech cookie a zpracování osobních údajů najdete v našich Podmínkách ochrany osobních dat a používání souborů cookies.